KARGO VE TESLİMAT

Kargo

Popandsandy.com’dan yapacağın tüm alışverişlerinde kargo ücretsizdir. Siparişin kayıtlı teslimat adresine Yurtiçi Kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişini vermeden önce teslimat adresini kontrol etmeyi unutma.

İade

Satın aldığın ürünleri iade etmek istersen öncesinde bizimle email yoluyla iletişime geçmeni bekliyoruz. Ürün /ürünleri teslim aldığın tarihten itibaren 14 gün içerisinde ve kullanılmamış olması şartıyla orijinal faturası ile birlikte kargo yoluyla gönderebilirsin. Yurtiçi Kargo ile geri göndermek istersen Firma Kodu: 619159249. Her şekilde iade masrafları alıcıya aittir. Kullanılmış, zarar görmüş, faturasız ve 14 günlük iade süresi dolmuş ürün/ürünlerde ve iade kapsamında olmayan ürünlerde (örn. takılar) iade işlemi yapılamamaktadır. Bu durumlarda ürün/ürünler kargo masrafları karşı ödemeli olacak şekilde geri gönderilecektir. 

Cayma hakkıyla ilgili tüm detayları Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde bulabilirsin.

İade Adresi

Çobançeşme Mahallesi Sanayi Caddesi Nish İstanbul B Blok No: 44B/174 Bahçelievler, 34196, İstanbul

Geri Ödeme

Bize ulaşan ürünlerin iade politikamıza uygunluğu incelenir. Ürün/ürünlerin iadeye uygun olması durumunda, en geç 10 iş günü içerisinde para iade talebini bankana iletmekteyiz. Bankanın hesabına bu işlemi yansıtması süreci hakkında, Pop + Sandy'nın bankana herhangi bir müdahale hakkı bulunmamaktadır.

Destek

Tüm soruların için bize info@popandsandy adresinden email yoluyla ulaşabilirsin.