MERAK EDİLENLER

Biz kimiz?

Eşsiz ürünleri bir araya getiren online shop Pop + Sandy, muhteşem kumaş ve detaylarıyla zamansız vintage parçaları, yeni ve tek ürünler ile el yapımı özel ürünleri senin için dünyanın her yerinden özenle seçiyor, parlatıyor ve gardırobuna girmeye hazır hale getiriyor.

Pop + Sandy olarak geri dönüşümün ve yeniden değerlendirmenin gücüne inanıyoruz. Bugünün tüketim çılgınlığına inat, keşfedilmeyi bekleyen özel parçalar yeni hikayeler yazmak için seni bekliyor. 

Mutlaka sana özel bir şey var!

Alışverişe başlamak ve yeni ürünlerden haberdar olmak için üye olmayı unutma.

Nasıl yapıyoruz?

Eşsiz parçaları dünyanın her yerinden senin için özenle seçiyoruz.

Bugüne kadar saklanmış ve korunmuş parçalara sahip çıkıyor, onları parlatıyoruz. Bazılarını olduğu gibi korurken, bazılarının üzerinde çalışarak, onları günümüze daha uygun hale getiriyor ve bu şekilde sana sunuyoruz.

Aynı zamanda vintage ve değerlendirilmeyen kumaşlardan özel dikim eşsiz parçalar yaratıyoruz. 

Böylece doğaya ve geri dönüşüme sahip çıkarken bir yandan da sana özel, benzersiz ürünler sunuyoruz. 

Senin ise tek yapman gereken sürdürülebilir bir seçim yapmak ve biraz hayal kurmak. 💗

Nasıl Alışveriş Yapabilirim?

Alışverişini tamamlamak için üye olmayı ve #psclub’a katılmayı unutma. Böylece en yeni ürünlerden ilk sen haberdar ol ve onlara sahip olma şansı yakala.

Ürünlerin Kondisyonu

Vintage ve ikinci el ürünleri alırken unutma ki bu ürünler doğası gereği yeni ürünler gibi olmayacaktır. Eğer ürünle ilgili belirgin bir kusur var ise bunu ürün açıklamaları kısmında belirtiyoruz. Bunun dışında sununlan tüm vintage ürünler, yaşları da göz önünde bulundurulduğunda, çok iyi durumdadır. Ürünü satın alırken belirtilen kondisyonunu kabul ederek satın almayı gerçekleştirdiğini hatırlatmak isteriz.

Ürünlerin Bakımı

Tüm vintage ürünlerimiz sana ulaşmadan evvel çözüm ortağımız The Belgravian tarafından profesyonelce temizleniyor, uygun bakımları yapılıyor ve gardırobuna girmeye hazır hale getiriliyor. Ürünlerin yaşı ve hassasiyetleri düşünüldüğünde, Pop + Sandy olarak vintage ürünlerin bakımında profesyonel temizlik yöntemlerini tercih etmeni öneriyoruz.

Beden Detayları

Ürünlerin hem etiket bedeni hem de cm ölçüleri ürün sayfasında detaylıca verilmektedir. Özellikle vintage ürünlerin beden ölçüleri farklılık gösterdiğinden, ürünü satın almadan önce ürün sayfasında verilen beden ve ölçü bilgilerine detaylıca göz atmayı unutma. Modelli çekimlerde ürünler olduğu gibi kullanılmakta, herhangi bir klipsleme yapılmamaktadır.

Ürün Stokları

Hızlı tüketime değil değerli alışveriş ve geri dönüşüme inanıyoruz. Dolayısıyla tüm ürünlerimizin, aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, devamı yoktur. Özellikle vintage, özel dikim ve el yapımı ürünlerden istisnai bir durum olmadıkça birer tane bulunmaktadır. Fakat ürün tükenmiş olsa bile bize ne tarz bir şey aradığınla ilgili email gönderebilirsin. Benzer bir ürünü senin için bulabilir veya benzer bir ürün stoklarımıza girdiğinde sana haber verebiliriz.

Yurtdışı Gönderimleri

Yurtdışına gönderim yapıyoruz. Gümrükte çıkabilecek herhangi ekstra bir maliyet tamamen alıcıya aittir. Alışverişini tamamlamadan evvel bizimle email yoluyla iletişime geçmeni bekliyoruz.